Datum události

Sobota, 28. března 2020

Místo a čas

19:00 – 2:00

Dům U Parku
Palackého 75/21
779 00 Olomouc

Přidat událost do Google Kalendáře.

11. Absolventský ples GOH

Hejčíňáci, 11. ročník absolventského plesu se blíží a tento rok připadá na sobotu 28. března 2020 . A protože to bude jako každý rok jízda, letošním mottem je „Držte si klobouky“.

Tématem letošního plesu jsou totiž klobouky a všechny podobné doplňky. Pánové, pořiďte cylindr, buřinku nebo klobouk od dona Corleoneho. Dámy, inspirujte se královským kloboukem nebo diamantovou tiárou. Anebo nás a všechny hosty překvapte origiálním pojetím tématu – minulý rok se to některým z vás moc povedlo!

Stejně jako loni se ples bude konat v útulném prostředí Domu U PARKU. A hrát vám budou skvělí Jamr’s v čele se Zuzkou Mimrovou.

I letos odměníme lahvinkou sektu třídy, které se sejdou ve větším počtu, takže pozvěte všechny své spolužáky a pořádně to na plese rozjeďte. Kromě toho se můžete těšít na taneční vystoupení a … možná přijde i kouzelník:)

PŘEDPRODEJ vstupenek již skončil, na místě budete moct zakoupit vstupenky za 400 Kč.

Tak vzhůru na 11. Absolventský ples, těšíme se na vás!


Sdílejte s ostatními →
  1. Renata Sedláčková píše:

    Dobrý den, milí organizátoři,

    rezervovala jsem si pro sebe a své kolegyně 5 vstupenek na ples, ale zatím mi nepřišel mail s pokyny. Je možné, že jsem nechtíc udělala nějaký překlep v adrese, pokud ano, omlouvám se a prosím o zaslání mailu s pokyny na níže uvedenou adresu.

    Děkuji.

    Renata Sedláčková

Přidejte svůj komentář

Položky označené * jsou povinné.