Registrace do sítě absolventů

Jste absolventem Gymnázia Olomouc-Hejčín a chcete se stát členem naší Asociace? Stačí vyplnit registrační formulář. Položky označené * jsou povinné.

Upozornění

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze v souladu s cíli asociace, tedy k umožnění spolupráce mezi gymnáziem a absolventy, jakož i mezi absolventy samotnými. V žádném případě nebudou Asociací poskytnuty k jakýmkoli obchodním účelům. Jediné „marketingové“ zprávy, které od nás můžete obdržet, se budou týkat výhradně činnosti Asociace, Vašeho působení na gymnáziu, popřípadě připravovaných akcí. Poskytnuté údaje budete mít kdykoli možnost upravit či smazat.

Vámi poskytnuté osobní údaje budou viditelné pouze registrovaným členům a nikoli každému návštěvníkovi těchto stránek. Abychom se pokusili zabránit registraci osob, kteří nejsou absolventy Gymnázia Olomouc-Hejčín, podmínili jsme úspěšné dokončení registrace schválením Výborem Asociace, který každou registraci porovná s daty, které nám poskytlo vedení školy, a tím zjistil, zda se opravdu jedná o absolventa našeho gymnázia.

Při registraci se můžete zároveň stát i členem Asociace, pokud v registračním formuláři zatrhnete příslušné pole. Členstvím v Asociaci získáte například možnost volit nebo být volen do orgánů Asociace. Nemá ale žádný vliv na funkčnost Vašeho profilu a používání aplikací na stránkách Asociace.

Děkujeme za pochopení,
Vedení AAGOH

Vaše současné jméno a příjmení, pod kterým budete k nalezení v síti absolventů.
@
Slouží k dokončení registrace a přihlašování do sítě absolventů.
N.e.v.y.p.l.ň.u.j.t.e! P.a.s.t n.a. s.p.a.m r.o.b.o.t.y!
Údaj slouží k lepšímu vyhledávání osob v síti absolventů.
  • Členství v Asociaci není podmínkou pro registraci na webové stránky Asociace.
  • Bez souhlasu a zaškrtnutí políčka nebudete moci dokončit registraci.
Bez souhlasu a zaškrtnutí políčka nebudete moci dokončit registraci.