Věříme, že jako absolventi Gymnázia Olomouc-Hejčín jste nyní úspěšní ve všem, co děláte – studiu, zaměstnání, nebo osobních zálibách. Přemýšleli jste někdy o tom, že za tyto úspěchy vděčíte do jisté míry i studiu na Hejčíně? Pokud ano a máte chuť se o svoje úspěchy, zkušenosti, rady nebo jen postřehy podělit se stávajícími studenty gymnázia, chtěli bychom Vám nabídnout možnosti jak se v tomto ohledu realizovat.

Velmi bychom uvítali, kdybyste jako absolventi předali cenné rady a zkušenosti současným studentům, kteří teď také dychtí po inspirujících momentech, které jim otevřou zatím nepoznané dveře světa mimo Hejčín. Poskytněte stávajícím studentům a profesorům Váš vlastní pohled na:

  • svoji práci, ve které se v současné době realizujete
  • zajímavý obor na vysoké škole, který právě studujete, nebo jste dříve studovali
  • Vaše studium v zahraničí, které Vám přineslo mnoho nových přátel a zážitků
  • Váš jedinečný koníček, ke kterému byste rádi nalákali více zájemců
  • cestu kolem světa, kterou jste absolvovali celou stopem…

Garantujeme Vám, že o Vaše zážitky a zkušenosti bude mezi studenty a profesory zájem. Proto nás neváhejte kontaktovat, pokud byste rádi na Hejčíně (případně nějakém jiném, dostupném místě) uspořádali přednášku, workshop, prezentaci, školení, výběrové řízení nebo třeba odpolední posezení nad šálkem čaje a my pro Vás vše zprostředkujeme, připravíme zázemí a získáme kontakty na správná místa, aby Vaše akce dobře dopadla a měli jste z ní užitek jak Vy, tak i stávající studenti nebo profesoři gymnázia. Poučných a zajímavých setkání není nikdy dost!

Přijímáme také dobrovolníky, kteří by měli zájem se podílet na chodu asociace absolventů, podporovat nás v našich aktivitách, pomáhat při organizaci nejrůznějších akcí nebo jen přispívat svými nápady. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na naší emailové adrese info@hejcin-absolventi.cz.

Sdílejte s ostatními →

Přidejte svůj komentář

Položky označené * jsou povinné.