Datum události

Sobota, 23. března 2019

Místo a čas

19:00 – 2:00

Dům U Parku
Palackého 75/21
Olomouc

Přidat událost do Google Kalendáře.

Jubilejní 10. Absolventský ples GOH

Hejčíňáci, je to tu, vytáhněte si diáře! Jubilejní 10. ročník absolventského plesu se blíží a tento rok připadá na sobotu 23. března v útulném prostředí DOMU U PARKU. Předprodej zahájíme hned na začátku února a máte se na co těšit, protože toto výročí si s vámi chceme opravdu užít!

Výročí vybízí k bilancování, což se nevyhnulo ani nám. Téma letošního ročníku je návrat ke kořenům a ten se zrcadlí hned v několika stěžejních věcech.

DŮM U PARKU – pospolitost hejčíňáků je pro nás důležitější než velké, pompézní sály, proto jsme zvolili tyto útulnější nově zrekonstruované prostory i za cenu menšího počtu dostupných lístků. Buďte tedy připraveni na značkách, jakmile otevřeme prodej!

Program – oprášíme fotky, pár tanečních čísel, zavzpomínáme na časy, kdy panák stál v „pekle“ ve Slavoníně pár korun. Chceme, abyste se tu potkávali, takže budeme odměňovat třídy, které se sejdou ve větším počtu. Budeme ale s vámi hledat inspiraci i pro ročníky budoucí. A také budeme rádi, když Váš společenský oděv doplníte jednoduchou maskou a nebo škraboškou.

K dobré zábavě vám dáme dostatek stimulů, ale atmosféru s námi už musíte vytvořit vy!

Vzhůru na 10. Absolventský ples, těšíme se na vás!

POZOR! PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA PLES BYL JIŽ UKONČEN, NA MÍSTĚ BUDETE MOCT ZAKOUPIT POSLEDNÍ VSTUPENKY ZA 400 Kč.

 


Sdílejte s ostatními →

Přidejte svůj komentář

Položky označené * jsou povinné.