Publikováno 31. 10. 2016 v rubrice Aktuality.

Na gymnáziu Hejčín pomalu končí podzimní prázdniny, ti nestudující z nás zase určitě ocenili státní svátek a s ním spojený prodloužený víkend. A tak zbylo i více času, abychom vám mohli podat další zprávu ohledně renovace vstupního foyer. :)

Renovace

Ve středu 26. října proběhla další schůzka mezi vedením školy a architektem Tomášem Pínou, kde Tomáš představoval upravený návrh na renovaci foyer. Prozatím jsme se shodli na sjednocení a obměně podlahy v celém prostoru, úpravě sloupů, aby stylově ladily k nové podlaze, a pořízení nových křesílek a stolků. Vše by mělo být maximálně flexibilní, aby prostor mohl být multifunkční a umožnit pořádání nejrůznějších akcí menšího rozsahu. Vedení školy Tomáše zároveň požádalo, aby do návrhu renovace zakomponoval i prostor stávající vrátnice, aby zapadla do nového reprezentativního prostoru a nepůsobila tam jako „pěst na oko“. Návrh tedy bude nutné ještě upravit a následně finálně odsouhlasen, abychom mohli přijít k realizaci. Takže stay tuned!

Odměny za dary

Všechny odměny, které bylo možné jednoduše rozeslat poštou, jsme vám již poslali během září. Pokud jste si za váš dar objednali záložku, placku, plátěnou tašku nebo tričko a zatím jste odměnu neobdrželi, tak nás prosím kontaktujte na emailu info@hejcin-absolventi.cz.

Menší komplikace nastala s rozesílám hrnečků, protože jsme zjistili, že při přepravě by mohlo dojít k jejich újmě, a speciální „nerozbitné“ krabičky by byly zase docela drahé. Proto bychom vám rádi nabídli možnost osobního předání, a to hned na několika blížících se akcích:

  • Den otevřených dveří na gymnázia Hejčín 3.12.2016 od 9:00 do 13:00 – tradiční „open day“, kde se budete moct podívat se na to, co je ve škole nového. Rádi vám do nového hrnečku na stánku AAGOH rovnou uvaříme čaj nebo kafe :)
  • „Hejčínský punč“ na Horním náměstí v Olomouci 10.12.2016 od 10:00 do 22:00 – skvělá charitativní akce, kde nový hrneček hned využijete na ochutnávku originálního punče! Již počtvrté budeme letos prodávat punč na stánku Dobrého místa pro život na vánočních trzích v Olomouci a výtěžek z prodeje punčů půjde na konto sdružení Šance – více informací naleznete na našem webu nebo facebooku.

Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, kde si hrneček budete chtít převzít. Předem děkujeme za spolupráci.

Další kroky

Tomáš Pína by měl do dvou týdnů zapracovat připomínky od vedení školy a připravit finální návrh renovace, který posléze budeme moct neprodleně realizovat. Následně budeme moct dokončit finální harmonogram renovace. Se samotnou realizací renovace bychom rádi alespoň začali ještě v tomto kalendářním roce.

O dalším vývoji Vás budeme opět informovat a brzy vám také představíme konečné návrhy renovace. Pokud máte v tuto chvíli nějaké nápady, postřehy, či komentáře, tak nám určitě dejte vědět, budeme rádi za každou zpětnou vazbu!

Děkujeme, že nás podporujete, a zůstaňte s námi prosím i nadále!

za Asociaci absolventů GOH,
Martin Huňka

Sdílejte s ostatními →

Přidejte svůj komentář

Položky označené * jsou povinné.